SAINT MALO – Nowość w SPA

Marka Saint Malo, pochodząca z Półwyspu Bretońskiego to marka ZDROWIA. Wystarczy powiedzieć, woda morska (bazy kosmetyków) niesiona przez prąd morski Golfsztrom ma taki sam skład, jak ludzkie osocze, a wodorosty, jak plazma krwi.  Rodzinne podobieństwo łączy też wodę morską i płyny owodniowe, czyli środowisko, w którym rozwija się dziecko w łonie matki. To wyjaśnia, dlaczego woda morska wpływa pozytywnie na zgodność preparatów kosmetycznych ze skórą.

Zgodnie z zamysłem jej twórców – w takim samym stopniu rozwiązuje zarówno problemy skóry, opóźnia jej starzenie i poprawia wygląd, jak i dostarcza dobre samopoczucie i komfort. Stąd bogactwo zabiegów i masaży. Uwzględnienie dobrostanu całego organizmu jako celu działania marki to kolejny przyczynek do wyboru tej marki.

Jednym z najważniejszych współczesnych trendów – oprócz rozwoju medycyny estetycznej, którą dopiero czas tak naprawdę zweryfikuje i która wymaga także wsparcia kosmetyków łagodzących jej inwazyjność – jest dbałość o zdrowy styl życia. Dla coraz większej ilości ludzi poprawa kondycji i samopoczucia, aby bronić się przed zgubnymi konsekwencjami stresogennego tempa życia i rozwoju cywilizacji staje się priorytetem w życiu. Wybierają zdrową żywność, zdrowe kosmetyki, zdrowy ruch.

Efekty zabiegów są natychmiast widoczne i bardzo satysfakcjonujące – Saint Malo to marka skuteczna, bezpieczna, elegancka, komfortowa i zmysłowa.

Nasze SPA zabierze was w dwie podróże:

Pierwszą z nich jest PODRÓŻ NA SYCYLIE –RYTUAŁ OCZYSZCZENIA I REGENERACJI.

Odkryj tę Wulkaniczną Wyspę Słońca i skarby jej starożytnych uzdrowisk. POCZUJ terapeutyczne działanie borowin termalnych i proszku wulkanicznego. POZNAJ właściwości dermatologiczne geotermalnych wód źródlanych. ODDYCHAJ olejkami eterycznymi z pełnych witamin cytrusów, a Twoja skóra odzyska piękno. Ciało NAPEŁNIJ bogactwami, a umysł urokiem tej nasączonej słońcem Wyspy.

W skład zabiegu wchodzi:

 

Natomiast drugą podróżą jest PODRÓŻ NA MADAGASKAR – RYTUAŁ ROZŚWIETLENIA I REGENERACJI.

Urzekająca Czerwona Wyspa. POZNAJ zalety terapii kwiatowej doktora Bacha. ODKRYJ egzotyczne kwiaty, owoce oraz wodę z kokosa o właściwościach rozświetlających, regenerujących i przeciw-starzeniowych. Nasyć swoje zmysły olejkiem eterycznym z ylang-ylang i głęboko się zrelaksuj! ODZYSKAJ harmonię ciała i umysłu.